Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym RATIONAL

Kompleksowa obsługa sprzedażowai serwisowa RATIONAL

Certyfikowana instalacja urządzeń RATIONAL

Oferujemy certyfikowany montaż i uruchomienie pieców konwekcyjno-parowych RATIONAL, zgodnie z wytycznymi producenta.

W ramach usługi, po uprzedniej konsultacji technicznej drogą telefoniczną/mailową wykonujemy podłączenie urządzenia do instalacji elektrycznej, gazowej, do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, przeprowadzamy instruktaż w zakresie obsługi urządzenia, ze szczególnym uwzględnieniem pielęgnacji i konserwacji.

W przypadku urządzeń gazowych dodatkowo przeprowadzamy kontrolę parametrów instalacji, szczelności urządzenia i przyłącza, sprawdzamy zgodność z zaleceniami dotyczącymi odprowadzania spalin i ciśnienia.

Wystawiamy pełną dokumentację poświadczającą certyfikowaną instalację i uruchomienie, a także zgłaszamy instalację urządzenia bezpośrednio na portalu producenta.

Szczegółowy opis oferty:

pakiet instalacyjny RATIONAL

Usługi serwisowe RATIONAL

Oferujemy pakiety usług serwisowych RATIONAL (Basic, Basic Plus, Premium), dostosowane do stopnia eksploatacji urządzeń.

W ramach usług serwisowych wykonywana jest inspekcja, obejmująca sprawdzenie wszystkich funkcji urządzenia oraz stanu technicznego i wymiana części eksploatacyjnych. W ramach pakietu Premium gwarantowany jest 24-godzinny czas reakcji na zgłoszenie serwisowe.

Szczegółowy opis pakietów:

usługi serwisowe RATIONAL

ConnectedCooking

ConnectedCooking to nowoczesne rozwiązania dla kuchni profesjonalnych, bazujące na podłączeniu urządzeń z serii SelfCookingCenter®, VarioCookingCenter®, CombiMaster® Plus, iCombi Classic® oraz iCombi Pro® do sieci.

Wśród najważniejszych funkcji ConnectedCooking znajdują się m.in. programy gotowania, aktualizacje oprogramowania urządzenia, wysyłanie powiadomień push, monitoring stanu urządzenia, przechowywanie danych serwisowych oraz przede wszystkim – zdalne sterowanie urządzeniem za pośrednictwem smartfona lub komputera.

Sprawdź szczegóły:

RATIONAL ConnectedCooking